DYREKTOR SZKOŁY: mgr Wiktor Polakowski
Z-CA DYREKTORA: mgr Renata Podbielska

O SZKOLE

Historia szkoły  
Tradycje szkoły  
System nauczania  
Nasza oferta  
Rekrutacja  
Kontakt  
     

SPOŁECZNOŚĆ SLO

Dyrekcja  
Grono Pedagogiczne  
Uczniowie  
Absolwenci  
     

SUKCESY

Osiągnięcia naukowe  
Osiągnięcia sportowe  
Ranking szkół  
     

NAUKA

Publikacje uczniów  
Koła przedmiotowe  
Matura  
     

INFORMACJE

Kalendarz szkolny  
Plan lekcji  
Wydarzenia  
Galeria  
Ogłoszenia  
Archiwum  
     

POLECAMY

www.ssp.zary.pl  
www.sg.zary.pl  
szkolawmierkowie.pl  
www.men.gov.pl  
ko-gorzow.edu.pl  
CKU  
Matura.pl  
     
   


 


 

ostatnia aktualizacja:
23.11.2016r.


 Rocznik 1991-1995
 

  Klasa IV a

Wychowawca:
mgr Mirosław Pieńkowski

1. Bańska Małgorzata
2. Barszcz Magdalena
3. Kasprzak Karolina
4. Kwapis Tomasz
5. Pisarek Katarzyna
6. Pronicka Agnieszka
7. Raczkowski Bernard
8. Rejdaszko Ewa
9. Rulewska Agnieszka
10. Smuszkiewicz Iwona
11. Wrzołek Radosław
12. Zaczkowski Sebastian
  Klasa IV b

Wychowawca:
mgr Radosław Szachnowski

1. Białkowska Olga
2. Ciechanowicz Bartosz
3. Jacewicz Jakub
4. Kanfonik Monika
5. Klewin Joanna
6. Lipiec Magdalena
7. Madej Elżbieta
8. Meyer Monika
9. Ostrowski Bartosz
10. Paluch Agnieszka
11. Palus Hubert
12. Rewaj Magdalena
13. Szer Joanna
14. Wojciechowska Joanna
  Klasa IV c

Wychowawca:
mgr Ryszard Żok

1. Bagińska Ewa
2. Białopiotrowicz Olga
3. Blacha Marta
4. Błażejewski Maciej
5. Drozd Joanna
6. Grzesik Elżbieta
7. Iwaszkiewicz Łukasz
8. Jankowska Paulina
9. Kogut Janusz
10. Miller Monika
11. Rybaczkowski Artur
12. Starżyk Andrzej
13. Stefaniak Eliza
14. Stefańska Gabriela


 Rocznik 1992-1996
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Leszek Lewandowski

1. Fibich Adriana
2. Galert Anna
3. Kowal Katarzyna
4. Mackiewicz Katarzyna
5. Miśkiewicz Małgorzata
6. Pajączkowski Daniel
7. Piekarczyk Monika
8. Prajsnar Sebastian
9. Rybińska Monika
10. Szakiel Renata
11. Szeliga Jakub
12. Świętochowska Magdalena
13. Wożniak Grzegorz
14. Zieliński Radosław
15. Zych Jacek
16. Krywińska Justyna
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Beata Pastuszek

1. Bącal Mikołaj
2. Ciechanowicz Ewelina
3. Kiełsa Bożena
4. Kozikowski Krzysztof
5. Lange Norbert
6. Lipiec Justyna
7. Malcher Katarzyna
8. Miśków Anna
9. Niedzielska Katarzyna
10. Parfianowicz Agata
11. Sazon Ewa
12. Stankiewicz Ewelina
13. Winiarska Dagmara
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Tomasz Krajzewicz

1. Baros Ewa
2. Bartnik Paulina
3. Bednarz Agnieszka
4. Błachut Barbara
5. Floryn Paulina
6. Gonsior Patrycja
7. Gruchot Rafał
8. Kaczmarska Anna
9. Kubok Dorota
10. Lepka Anna
11. Ławińska Marta
12. Małecka Beata
13. Miller Iwona
14. Salamon Daniel
15. Wawrzyński Jacek


 Rocznik 1993-1997
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Maria Paduszyńska

1. Basiński Krzysztof
2. Błażejewska Iwona
3. Błoński Paweł
4. Czarnecki Piotr
5. Czesnowicz Przemysław
6. Delejowska Joanna
7. Dziadkiewicz Paweł
8. Gajda Stanisław
9. Krzywotulski Miłosz
10. Makowicz Michał
11. Marek Katarzyna
12. Pużak Tomasz
13. Regulski Marcin
14. Rybiński Konrad
15. Świątkowska Magdalena
16. Świerczyński Daniel
17. Wilkowska Elżbieta
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Grażyna Kordylewska

1. Dec Mirosław
2. Dąbrowski Marcin
3. Kursa Emilia
4. Niewiadomski Rafał
5. Piwowarski Bartosz
6. Rusiecka Małgorzata
7. Szczepaniak Katarzyna
8. Szmidt Agnieszka
9. Wabel Ewelina
10. Wagner Ewelina
11. Winnicka Anna
12. Zielke Piotr
13. Żukowski Michał
 
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Teresa Nowak

1. Babula Daniel
2. Chomont Anna
3. Dybek Elżbieta
4. Fiedkiewicz Zuzanna
5. Kijanka Beata
6. Kilanowska Grażyna
7. Klimowicz Dagmara
8. Masiuk Tomasz
9. Nowak Mirosław
10. Pala Joanna
11. Pawlik Magdalena
12. Sibilska Natalia
13. Stachura Monika
14. Starżyk Adam
15. Welz Przemysław
16. Zieliński Kryspin
17. Wiadomska Magdalena


 Rocznik 1994-1998
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Janusz Mantyk

1. Biały Rafał
2. Burczyńska Ewa
3. Gładka Izabela
4. Kędzierski Szymon
5. Kołosionek Anna
6. Łopata Marcin
7. Niebieszczańska Magdalena
8. Pająk Piotr
9. Pieczyrak Barbara
10. Rachel Agnieszka
11. Różak Monika
12. Solecka Agata
13. Starżyk Paweł
14. Trzebiński Rafał
15. Welz Monika
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Barbara Mroczek

1. Augustyniak Marta
2. Bącal Olga
3. Dwornicka Anna
4. Fibich Joanna
5. Gretkierewicz Tomasz
6. Klocek Marzena
7. Kownacka Agnieszka
8. Kucia Anna
9. Łacny Piotr
10. Runowska Monika
11. Wypych Emilia
12. Wypych Hanna
13. Zacierka Tomasz
14. Zaczkowski Bruno
15. Żubrycki Radosław
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Ewa Podolak

1. Bartnik Justyna
2. Dominiak Ewelina
3. Gadomski Michał
4. Grygorczyk Anna
5. Jarosz Marek
6. Jeleń Justyna
7. Kłosińska Katarzyna
8. Kufel Anna
9. Meyer Ewa
10. Mickiewicz Ewelina
11. Nisiewicz Daniel
12. Olejnik Aleksandra
13. Pętak Marta
14. Pieczyrak Monika
15. Pryk Iwona
16. Wagemann Łukasz


Rocznik 1995-1999
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Radosław Szachnowski

1. Bieniasz Łukasz
2. Błoński Tomasz
3. Brzeziński Konrad
4. Chylak Adam
5. Dechnik Łukasz
6. Dziedzic Paweł
7. Golewski Filip
8. Kamiński Mariusz
9. Kędzierska Sulisława
10. Kucia Andrzej
11. Martyniak Katarzyna
12. Mytych Kamila
13. Radziszewski Tomasz
14. Świerzko Marek
15. Walczak Bartosz
16. Zemła Justyna
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Wojciech Saleniuk

1. Bartnik Jakub
2. Brodowski Dariusz
3. Czarnecka Marta
4. Jasiński Jakub
5. Klimowicz Dagmara
6. Maciejczyk Maciej
7. Niżnik Bartłomiej
8. Paszczak Mariusz
9. Piotrowicz Anna
10. Piwko Małgorzata
11. Rusinowska Agnieszka
12. Rutkowska Agnieszka
14. Szakiel Katarzyna
15. Wilgosiewicz Kinga
16. Zegiel Kornelia
17. Zielińska Luiza
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Mirosław Pieńkowski

1. Ardelli Ewelina
2. Bajcer Monika
3. Basińska Aleksandra
4. Deszczyńska Anna
5. Giecold Barbara
6. Grudzień Bartosz
7. Grygor Bożena
8. Kort Łukasz
9. Krzywicki Andrzej
10. Krzywotulska Dominika
11. Piskorska Ewelina
12. Rogowska Dorota
13. Szachnowski Łukasz
14. Śmigielska Alicja
15. Zielińska Ewelina
16. Żubrycka Magdalena


Rocznik 1996-2000
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Leszek Lewandowski

1. Bieniasz Monika
2. Bołdakowa Nadjeżda
3. Chodorski Łukasz
4. Czajkowski Daniel
5. Gołębiewicz Dominika
6. Jankowski Jarosław
7. Jeleń Jarosław
8. Karasiewicz Marcin
9. Makowicz Bartosz
10. Mazepa Agata
11. Nalewajko Piotr
12. Sroka Michał
13. Szabelski Marcin
14. Wojtowicz Grzegorz
15. Wypych Artur
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Beata Pastuszek

1. Bajsert Sylwia
2. Cieślak Małgorzata
3. Deszczułka Łukasz
4. Dwornicki Paweł
5. Hamerliński Ryszard
6. Jarosz Marta
7. Kwapis Krzysztof
8. Nowak Robert
9. Otocka Dagmara
10. Pająk Urszula
11. Smarzyński Tomasz
12. Szydełko Elżbieta
13. Wierściuk Mariusz
14. Wilkowska Małgorzata
15. Zawadzka Anna
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Dorota Rogowska

1. Ardelli Joanna
2. Górka Aleksandra
3. Jacewicz Barbara
4. Kaczmarska Karolina
5. Kułak Justyna
6. Polak Katarzyna
7. Rudziewicz Aleksandra
8. Rudziewicz Anna
9. Sawicka Mirela
10. Strzelczak Barbara
11. Tabisz Marta
12. Trybulińska Anna
13. Welz Ewelina
14. Wilczyńska Aleksandra
15. Zielke Anna
     
Klasa IV D


Wychowawca:
mgr Tomasz Krajzewicz

1. Bakowski Michał
2. Chrobot Krzysztof
3. Gożdzińska Katarzyna
4. Jarosz Agnieszka
5. Kawecka Katarzyna
6. Matymysz Kamil
7. Okołotowicz Iwona
8. Poczynek Łukasz
9. Radomski Paweł
10. Styś Tomasz
11. Rutkowska Anna
12. Szałaj Magdalena
13. Szumiński Łukasz
14. Świątek Agata
15. Świstak Mirosław
   


Rocznik 1997-2001
 

  Klasa IV A

Wychowawca:
mgr Maria Paduszyńska

1. Bartosz Wojciech
2. Chomka Andrzej
3. Dechnik Karolina
4. Jankowska Milena
5. Jastrząb Damian
6. Matuszewski Maciej
7. Nalewajko Łukasz
8. Niemirski Tomasz
9. Olejnik Urszula
10. Pietruszczak Anita
11. Rubaszewski Łukasz
12. Siebert Igor
13. Szczepański Grzegorz
14. Wieczorek Piotr
15. Wierściuk Magdalena
16. Wnukowski Mateusz
17. Zegiel Aneta
  Klasa IV B

Wychowawca:
mgr Dariusz Sulczewski

1. Basztabin Anna
2. Bogdanowicz Tomasz
3. Borkowska Anna
4. Chabecka Marzena
5. Domaracki Przemysław
6. Filipiuk Aneta
7. Gretkierewicz Aleksandra
8. Jankowicz Dorota
9. Miaskowska Kinga
10. Nowak Bartłomiej
11. Rozpleszcz Katarzyna
12. Rybak Marta
13. Stokłosa Anna
14. Śliwa Justyna
15. Winnicka Magdalena
16. Zemła Monika
  Klasa IV C

Wychowawca:
mgr Teresa Nowak

1. Czerwiński Andrzej
2. Flisak Marta
3. Gromnicka Małgorzata
4. Kondratiuk Marek
5. Krzyżak Katarzyna
6. Lewandowska Ewelina
7. Łotocka Paulina
8. Nalewajko Marta
9. Piekarz Magdalena
10. Polańska Anna
11. Posłuszna Agnieszka
12. Radwańska Małgorzata
13. Szymańska Joanna
14. Wojtowicz Ewa
15. Wrońska Edyta
16. Wusek Sebastian


Rocznik 1998-2002
 

  KLASA IV A

Wychowawca:
mgr Barbara Mroczek

1. Balak Damian
2. Kamiński Łukasz
3. Krywińska Jolanta
4. Łacny Wojciech
5. Manczenko Eugeniusz
6. Marczak Krzysztof
7. Nadwodny Tomasz
8. Niedzielska Natalia
9. Pejaś Łukasz
10. Radziszewski Adam
11. Skirski Grzegorz
12. Sulczewski Bartosz
13. Tomków Anna
14. Trybulińska Julita
15. Tyrański Piotr
16. Wcisło Łukasz
  KLASA IV B

Wychowawca:
mgr Janusz Mantyk

1. Badura Ewelina
2. Cisek Ewa
3. Dąbrowicz Anna
4. Fiedkiewicz Kamil
5. Gawron Gracjana
6. Jamrozik Karolina
7. Krzywa Joanna
8. Ogrodowczyk Justyna
9. Pokwiczał Konrad
10. Spurek Kamila
11. Sznajder Katarzyna
12. Terlecka Magdalena
13. Winnicka Anna
14. Wywiórka Grzegorz
15. Zaborowska Anna
16. Zawadzka Magdalena
  KLASA IV C

Wychowawca:
mgr Dariusz Janicki

1. Adamska Magdalena
2. Ardelli Maciej
3. Bogdanowicz Marta
4. Czyrska Alicja
5. Fudali Karolina
6. Giecold Teresa
7. Głowala Eliza
8. Gradys Dorota
9. Karnicka Małgorzata
10. Kozak Ewelina
11. Michalski Tomasz
12. Nijakowska Karolina
13. Nowak Adrian
14. Pałka Marek
15. Pawlik Małgorzata
16. Sinicka Agata
17. Świderska Dorota


Rocznik 1999-2003
 

  KLASA IV A

Wychowawca:
mgr Radosław Szachnowski

1. Bartosz Marek
2. Bernaś Maciej
3. Burkat Aleksandra
4. Dobras Artur
5. Gondek Jakub
6. Knappe Maciej
7. Kornacka Marta
8. Maciuszonek Aleksandra
9. Mazur Anna
10. Niewiadomski Marek
11. Rojecki Michał
12. Walczak Aleksandra
13. Wójtowicz Tomasz
14. Wrońska Arleta
15. Żurek Łukasz
  KLASA IV B

Wychowawca:
mgr Wojciech Saleniuk

1. Chabecka Aleksandra
2. Cisek Karolina
3. Jankowska Irmina
4. Kaszkur Iga
5. Kędzierska Marta
6. Kotas Marcin
7. Kozłowska Joanna
8. Kryszewska Iga
9. Pusiarski Piotr
10. Ryczek Katarzyna
11. Ślawski Łukasz
12. Topor Magdalena
13. Urbańska Aleksandra
14. Wełna Alicja
15. Wesołowska Eliza
16. Zakaszewski Bartosz
  KLASA IV C

Wychowawca:
mgr Leszek Majewski

1. Cisek Marta
2. Czereda Karolina
3. Dudziak Magdalena
4. Górka Marta
5. Łazar Katarzyna
6. Olejnik Joanna
7. Olszański Adam
8. Piwowarski Krzysztof
9. Rabe Anna
10. Rosiak Magdalena
11. Rudziewicz Paweł
12. Rybiński Przemysław
13. Stonoga Marcela
14. Syzdek Dawid
15. Zieliński Łukasz


Rocznik 2000-2004
 

  KLASA IV A

Wychowawca:
mgr Maria Paduszyńska

1. Albinowski Maciej
2. Chmiel Marcin
3. Filipiuk Adrian
4. Kasiński Krzysztof
5. Koczocik Bartłomiej
6. Kwaczyński Szymon
7. Madej Marcin
8. Nowak Paulina
9. Pusiarski Wojciech
10. Pyrzyńska Karina
11. Rupala Małgorzata
12. Sumisławska Małgorzata
13. Zagórski Tomasz
14. Zawadzki Jakub
15. Zawisza Aneta
  KLASA IV B

Wychowawca:
mgr Beata Pastuszek

1. Badura Jacek
2. Badura Paulina
3. Gonciarz Marta
4. Gruber Elżbieta
5. Jasińska Aleksandra
6. Kurek Katarzyna
7. Paluch Marek
8. Pazur Agnieszka
9. Różanowska Magdalena
10. Sierak Anna
11. Sprzączkowski Piotr
12. Tomczyk Dagmara
13. Toporowski Dawid
14. Urszulak Przemysław
15. Wróbel Dominika
16. Żurek Jakub
  KLASA IV C

Wychowawca:
mgr Przemysław Dendewicz

1. Adamowicz Katarzyna
2. Ciereszko Mateusz
3. Cisek Dorota
4. Hamerlińska Ewa
5. Junik Aneta
6. Jakubowska Aleksandra
7. Kupczyk Małgorzata
8. Labisz Agata
9. Miszczyński Miłosz
10. OlejnikAdam
11. Prucnal Olga
12. Szandurska Kamila
13. Szmidt Jakub
14. Tomków Michalina
15. Wabel Barbara
16. Żarnowska Magdalena


Rocznik 2002-2005
 

  KLASA III A

Wychowawca:
mgr Janusz Mantyk

1. Augustyniak Paulina
2. Bojko Dariusz
3. Burkat Iwona
4. Dobrowolska Katarzyna
5. Falkowski Łukasz
6. Gradys Bartosz
7. Jankowski Damian
8. Ledzion Michał
9. Lokś Grzegorz
10. Nowak Marta
11. Remlein Paweł
12. Rosiak Mateusz
13. Sajnaj Hubert
14. Szyszkowska Natalia
15. Toczyński Wojciech
16. Zakrzewski Kamil
17. Zegiel Marta
18. Żołądkowski Marcin
19. Iwaszkiewicz Kinga
  KLASA III B

Wychowawca:
mgr Renata Podbielska

1. Białobrzecka Malwina
2. Bołdakow Ilja
3. Jung Aleksandra
4. Kuryłowicz Anna
5. Lewandowska Marcelina
6. Mazurkiewicz Kamila
7. Mielczarek Katarzyna
8. Nawrocka Anna
9. Olbrycht Marcin
10. Olejnik Marcin
11. Peksa Przemysław
12. Płochocka Katarzyna
13. Szynkowicz Grzegorz
14. Urbańska Anna
15. Wojciechowska Katarzyna
16. Żurek Magdalena
  KLASA III C

Wychowawca:
mgr Dorota Rogowska

1. Bandoła Krzysztof
2. Gondela Ewa
3. Jasiński Paweł
4. Katarzyniec Maciej
5. Kiapśnia Paulina
6. Kotula Marta
7. Krzywdzińska Aleksandra
8. Kudliński Grzegorz
9. Mantyk Joanna
10. Marciniszyn Nina
11. Mazur Anna
12. Męderowicz Bartosz
13. Męderowicz Mateusz
14. Mondorowicz Paweł
15. Piniuta Iga
16. Sopel Joanna
17. Wesoła Joanna


Rocznik 2003-2006
 

  KLASA III A

Wychowawca:
mgr Radosław Szachnowski

1. Baruch Ewelina
2. Chmiel Agata
3. Frąckowiak Joanna
4. Jakubik Paweł
5. Jasiński Łukasz
6. Kozak Wioletta
7. Krajzewicz Rafał
8. Kuligowski Konrad
9. Pinkowski Rafał
10. Podgórny Małgorzata
11. Rubaszewska Karolina
12. Rusak Wojciech
13. Tomza Michał
14. Tulski Mateusz
15. Wieczorek Alicja
16. Zenowicz Marta
  KLASA III B

Wychowawca:
mgr Wojciech Saleniuk

1. Bażańska Magdalena
2. Ciechanowicz Roksana
3. Glejzner Arkadiusz
4. Górka Urszula
5. Kamińska Karolina
6. Koczocik Barbara
7. Kołcio Barbara
8. Kozłowska Kasandra
9. Kozłowska Natalia
10. Malińska Karolina
11. Marszałek Justyna
12. Matuszewski Dawid
13. Mikołajec Anna
14. Polakowski Michał
15. Syska Dagmara
  KLASA III C

Wychowawca:
mgr Tomasz Krajzewicz

1. Adamska Honorata
2. Bliźniak Piotr
3. Czarnecka Marzena
4. Gondek Jędrzej
5. Gondela Aleksandra
6. Karwowski Paweł
7. Kurczab Marek
8. Mackiewicz Agnieszka
9. Mackiewicz Piotr
10. Majdecki Maciej
11. Marlikowska Natalia
12. Skowroński Mateusz
13. Szadkowska Monika
14. Szynkowicz Piotr
15. Żarnowska Dorota


Rocznik 2004-2007
 

  KLASA III A

Wychowawca:
mgr Maria Paduszyńska

1. Borowiec Joanna
2. Bursa Bartosz
3. Dudojć Patryk
4. Jarlaczyk Marita
5. Jaślanek Jarosław
6. Jaworska Katarzyna
7. Kozak Radosław
8. Lokś Katarzyna
9. Makowski Łukasz
10. Oklejewicz Mateusz
11. Pawlikowski Piotr
12. Pilarczyk Kacper
13. Pyrzyńska Kornelia
14. Rosiak Łukasz
15. Sługocki Bartosz
16. Tabaczyński Karol
17. Wilczopolski Michał
18. Wypych Mateusz
  KLASA III B

Wychowawca:
mgr Przemysław Dendewicz

1. Białobrzecki Konrad
2. Ciesielski Krzysztof
3. Gęsior Natalia
4. Głowala Aleksandra
5. Hościłowicz Nina
6. Janków Katarzyna
7. Kolanko Natalia
8. Kozińska Monika
9. Mendala Piotr
10. Opara Martyna
11. Orzeł Katarzyna
12. Piekarz Dorota
13. Sobaniak Wojciech
14. Sopel Krzysztof
15. Stefaniak Paweł
16. Szmidt Milena
17. Zagała Marta
18. Zengiel Kamil
  KLASA III C

Wychowawca:
mgr Piotr Partyka

1. Aleksiejuk Grzegorz
2. Ardelli Bartosz
3. Bartnik Wojciech
4. Basaj Konrad
5. Borowiec Konrad
6. Bubień Natalia
7. Burczyńska Helena
8. Czereda Kornelia
9. Fiołek Mirosław
10. Kempiak Katarzyna
11. Krukowska Aleksandra
12. Masiuk Kornelia
13. Mikucka Karolina
14. Pastuszek Iga
15. Płaza Olga
16. Płochocka Kamila
17. Raniszewska Olga
18. Szynkarzyński Michał
19. Zaczkowski Michał


Rocznik 2005-2008
 

  KLASA III A

Wychowawca:
mgr Janusz Mantyk

1. Bednarz Grzegorz
2. Bielewicz Adrian
3. Dobrowolski Karol
4. Grzywaczyk Karolina
5. Gwódź Bartosz
6. Kalenik Michał
7. Kempiak Aleksander
8. Kiełbasa Krystian
9. Kurałowicz Jan
10. Kurczab Dariusz
11. Pietraszko Patryk
12. Pietrzak Błażej
13. Piotrowski Aleksander
14. Podbielski Piotr
15. Popławska Wioleta
16. Świątek Kamila
17. Wasilewski Piotr
18. Woropaj Jakub
19. Zema Piotr
  KLASA III B

Wychowawca:
mgr Beata Buzińska

1. Adamek Agnieszka
2. Baczyński Mateusz
3. Bartosz Michał
4. Bażańska Justyna
5. Borowiec Ada
6. Ciecierski Jakub
7. Doliniak Natalia
8. Dziduszko Mateusz
9. Kamińska Kamila
10. Kołacz Klaudia
11. Krępa Paulina
12. Milczarek Adam
13. Milczarek Maria
14. Patka Jagoda
15. Poczynek Magdalena
16. Winnicka Monika
17. Wróbel Piotr
18. Żyła Mirella
   


Rocznik 2006-2009
 

  KLASA III A

Wychowawca:
mgr Radosław Szachnowski

1. Bordakiewicz Barbara
2. Borowiec Natalia
3. Chmiel Łukasz
4. Czarnecki Zbigniew
5. Hejmanowska Marta
6. Jarocińska Aleksandra
7. Kaźmierczak Paulina
8. Krukowski Michał
9. Krzyźańska Dąbrówka
10. Lipiński Piotr
11. Liszka Krzysztof
12. Nowak Piotr
13. Otocki Remgiusz
14. Paduszyński Szymon
15. Pająk Michał
16. Płochocki Michał
17. Rogowski Piotr
18. Sumisławski Piotr
19. Ząbkowski Krzysztof
  Klasa III B

Wychowawca:
mgr Tomasz Krajzewicz

1. Baczyńska Anna
2. Bąk Martyna
3. Hosaniak Aleksandra
4. Jakubowska Anna
5. Janik Małgorzata
6. Kornacki Wiktor
7. Kurcewicz Katarzyna
8. Łukowska Karolina
9. Małkiewicz Katarzyna
10. Mantyk Paulina
11. Matuszewski Michał
12. Mikurenda Kamila
13. Mróz Jakub
14. Polakowska Gabriela
15. Socha Mateusz
16. Zdanowicz Aleksandra
17. Żurawska Marta
  Klasa III C

Wychowawca:
mgr Renata Podbielska

1. Chomont Jolanta
2. Hawełka Magdalena
3. Kiełbratowski Maksymilian
4. Koczan Michał
5. Kościńska Natalia
6. Kozak Marlena
7. Krasowska Marta
8. Majewska Marcelina
9. Powąska Anna
10. Pusiarska Karolina
11. Ratajczyk Jakub
12. Rynkiewicz Joanna
13. Sulczewska Aleksandra
14. Szczechowiak Estera
15. Schreiber Joanna
16. Ulrych Katarzyna
17. Wilgosiewicz Paulina
      Klasa III D

Wychowawca:
mgr Izabela Kasprzak

1. Bartkowiak Katarzyna
2. Bochenek Wojciech
3. Chmiel Michał
4. Czerniecka Iga
5. Dudzic Katarzyna
6. Ginter Aleksandra
7. Iwuć Przemysław
8. Kołoda Katarzyna
9. Napieraj Daria
10. Prucnal Zofia
11. Sarnacki Damian
12. Smolińska Paula
13. Tkacz Michał
14. Tulski Sławomir
15. Walczak Daniel
16. Woźnica Michał
17. Zielonka Stefania
18. Ziemak Maciej
   


Rocznik 2007-2010
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Maria Paduszyńska

1. Bliźniak Paweł
2. Ciesielska Milena
3. Gaweł Katarzyna
4. Hanasiuk Paulina
5. Knop Krzysztof
6. Kościński Albert
7. Kowalska Aurelia
8. Kozak Arkadiusz
9. Kubiak Piotr
10. Mazepa Marcin
11. Niewiadomska Paulina
12. Oklejewicz Marcelina
13. Podgórny Elżbieta
14. Skowrońska Agnieszka
15. Warzocha Weronika
16. Wróblewski Konrad
17. Zych Filip
18. Zys Anna
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Przemysław Dendewicz

1. Białko Kamila
2. Burzyńska Aleksandra
3. Czarnota Anna
4. Czerwonajcio Paulina
5. Filik Alicja
6. Hosaniak Anna
7. Janik Wojciech
8. Krukowska Natalia
9. Kępka Paulina
10. Łysak Karolina
11. Miłkowska Dagmara
12. Piątek Katarzyna
13. Sawicka Ewelina
14. Szymczyk Oskar
15. Tomalak Agata
16. Tyrańska Małgorzata
17. Wąsik Norbert
18. Wróbel Katarzyna
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Piotr Partyka

1. Andrzejewski Daniel
2. Bąk Michał
3. Bielewicz Radosław
4. Buganik Bartosz
5. Fengier Apolina
6. Krupa Katarzyna
7. Hołub Adrian
8. Mazurkiewicz Jakub
9. Piekarczyk Marta
10. Ratajczyk Michał
11. Semegin Marcin
12. Sosnowska Paulina
13. Stolarczyk Dawid
14. Szatkowska Martyna
15. Szmyr Marcin
16. Świryda Adrianna
17. Tecław Bartosz
18. Walendowski Piotr


Rocznik 2008-2011
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Janusz Mantyk

1. Blimel Aleksandra
2. Bołoczko Elżbieta
3. Cierpica Hubert
4. Irska Anna
5. Jamont Aleksander
6. Król Bartosz
7. Łabuda Arkadiusz
8. Martynowicz Mateusz
9. Maryniak Natalia
10. Mazurek Elżbieta
11. Mendala Adam
12. Podkidacz Katarzyna
13. Raczkowska Patrycja
14. Sawicz Paweł
15. Szymański Przemysław
16. Targońska Sara
17. Wasilewski Michał
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Beata Bulska

1. Barczyk Jakub
2. Blitek Katarzyna
3. Błaszczyk Estera
4. Fabijański Filip
5. Grzybowska Alicja
6. Gliniak Karol
7. Kasprów Konstancja
8. Kempiak Karolina
9. Laskowski Grzegorz
10. Makowska Alicja
11. Opiła Małgorzata
12. Pietrzak Joanna
13. Rakotoarison Oscar
14. Rotman Natalia
15. Rusak Robert
16. Siudak Szymon
17. Strzemecki Tomasz
18. Szczur Mateusz
19. Węgrzyn Mateusz
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Katarzyna Malewska

1. Agopsowicz Ewa
2. Bazylewicz Dominika
3. Brelińska Hanna
4. Chudzik Marta
5. Franczak Sandra
6. Hirnle Jakub
7. Jezierska Edyta
8. Jędrzejczyk Martyna
9. Kalenik Aleksandra
10. Koszela Katarzyna
11. Kowalczyk Dominika
12. Łukowski Paweł
13. Pisarski Szymon
14. Stokłosa Paulina
15. Wróblewski Arkadiusz
16. Zarzecki Wojciech
17. Zwierzchowska Weronika
18. Żambo Alicja


Rocznik 2009-2012
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Radosław Szachnowski

1. Bartczak Alan
2. Buganik Hubert
3. Bursztyńska Agata
4. Chmiel Jakub
5. Dąbrowicz Michał
6. Janicki Arkadiusz
7. Kaleta Karolina
8. Kogut Marta
9. Kościński Kamil
10. Lewicki Adrian
11. Mytych Wojciech
12. Rewiński Paweł
13. Rogasik Jagoda
14. Salamon Jacek
15. Śniatecka Ewa
16. Tatarek Maciej
17. Tomalak Martyna
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Tomasz Krajzewicz
1. Bartkowiak Joanna
2. Bartocha Kinga
3. Białek Milana
4. Bzura Aleksandra
5. Dudek Kornelia
6. Femlak Paulina
7. Goździk Dominika
8. Kiapśnia Bartosz
9. Krawczyk Aleksander
10. Kucal Anna
11. Mazurek Ewelina
12. Neska Marcin
13. Śnieżek Patrycja
14. Teresiak Paulina
15. Trocka Karolina
16. Wojciechowska Sabina
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Renata Podbielska

1. Brzostowski Wojciech
2. Bukowska Agata
3. Chodorska Anna
4. Damian Mateusz
5. Drozdek Michał
6. Jakubiak Krzysztof
7. Janiszewska Minika
8. Kondratowicz Amelia
9. Łagnowska Sylwia
10. Mulawa Rafał
11. Murawska Sara
12. Nowak Marta
13. Obmiński Piotr
14. Pawlikiewicz Klaudia
15. Pawlikowska Justyna
16. Przyborska Aleksandra
17. Włoszczowska Sonia
18. Wróbel Klaudia
19. Ziółkowska Pola


Rocznik 2010-2013
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Maria Paduszyńska

1. Ambroziak Szymon
2. Bałut Karolina
3. Chopcian Patrycja
4. Czyżyk Kacper
5. Grzelak Noela
6. Hrycaj Piotr
7. Jasak Agnieszka
8. Klann Michał
9. Koniecpolski Adrian
10. Krajnik Mateusz
11. Krukowski Konrad
12. Lenk Katarzyna
13. Maciulewicz Sylwia
14. Mikoś Mateusz
15. Nowacka Klaudia
16. Rzepkowski Bartosz
17. Tkacz Konrad
18. Witowicz Łukasz
19. Wysocka Karolina
20. Ziółkowska Aneta
21. Zygarski Kacper
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Przemysław Dendewicz

1. Bednarek Monika
2. Bobińska Marta
3. Gaik Magdalena
4. Góral Natalia
5. Jasinowski Michał
6. Juszkiewicz Katarzyna
7. Kempa Jan
8. Łączyńska Małgorzata
9. Niezgoda Sandra
10. Olczyk Piotr
11. Opalińska Dominika
12. Piątek Artur
13. Pierkoś Alicja
14. Płaza Zuzanna
15. Ptasińska Karolina
16. Rakotoarison Kacper
17. Rola Magdalena
18. Sanak Marcin
19. Strzałkowski Michał
20. Szafert Karolina
21. Szymańska Aleksandra
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Piotr Partyka

1. Adamenko Monika
2. Bartosz Mateusz
3. Bielejewski Konrad
4. Brzozowska Julia
5. Fabijański Kacper
6. Górniak Kacper
7. Gwiazdowski Kajetan
8. Olender Aleksandra
9. Pęcak Martyna
10. Reczuch Daria
11. Siemaszko Aleksandra
12. Szerszeń Emil
13. Wierzbicka Magdalena


Rocznik 2011-2014
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Bogdan Grabiec

1. Białas Jakub
2. Budzanowska Maria
3. Dąbek Krzysztof
4. Ewiak Piotr
5. Fabijańska Michalina
6. Jarociński Wojciech
7. Jasak Szymon
8. Klaja Adrianna
9. Kowalska Ewa
10. Łydka Jakub
11. Michajluk Kacper
12. Mikołajczyk Anna
13. Mokijewski Marek
14. Olkiewicz Jan
15. Poczynek Paula
16. Szerszeń Daniel
17. Terepko Maciej
18. Wiadomski Michał
19. Woźniak Malwina
20. Zimniewicz Bartosz
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Beata Bulska

1. Andrzejewska Dorota
2. Augustynek Paweł
3. Bartos Bartłomiej
4. Bąk Piotr
5. Brelińska Agata
6. Butyńska Dorota
7. Chmiel Katarzyna
8. Chomont Aleksander
9. Dragańczuk Michał
10. Femlak Joanna
11. Hudyma Natalia
12. Janicki Bartosz
13. Kamińska Marlena
14. Kaźmierczak Alicja
15. Ochab Anna
16. Szajna Wojciech
17. Zendran Iga
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Janusz Mantyk

1. Barecka Monika
2. Buganik Bartosz
3. Goździk Paulina
4. Gruszczyńska Agata
5. Hołub Damian
6. Jagielska Aleksandra
7. Brzozowski Miłosz
8. Kościńska Aleksandra
9. Król Jakub
10. Kujawa Krzysztof
11. Lis Sebastian
12. Łagoda Bartosz
13. Machynia Paula
14. Maksimów Aleksandra
15. Olszański Robert
16. Ozimek Bryan
17. Superson Angelika
18. Sznabel Alicja
19. Szymańska Natalia
20. Wojciechowska Wiktoria
 
  Klasa III D SLO

wych.: mgr Wiktor Polakowski

1. Bołoczko Małgorzata
2. Gładka Anna
3. Goncerz Joanna
4. Gudzowska Agnieszka
5. Kluszczyńska Irmina
6. Kordylewska Maria
7. Kuźniak Oliwia
8. Lenkiewicz Sebastian
9. Marzec Kinga
10. Oryszewska Linda
11. Pisarski Michał
12. Rzetelska Agata
13. Skoczeń Aleksandra
14. Stefaniak Paulina
15. Wróbel Aleksandra
       


Rocznik 2012-2015
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Radosław Szachnowski

1. Adamek Wojciech
2. Biały Jakub
3. Bronowicka Klaudia
4. Drużkowska Anna
5. Kozłowska Diana
6. Krukowski Maciej
7. Lewandowska Adrianna
8. Mosakowska Żaneta
9. Niedźwiedzka Justyna
10. Szachnowski Dominik
11. Ślązak Daniel
12. Tomaszewski Łukasz
13. Tulska Adriana
14. Urban Paulina
15. Wenzlaw Kamil
16. Woźniak Bartosz
17. Zdebiak Laura
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Renata Podbielska

1. Bybel Anita
2. Chudzik Dominika
3. Ciecierska Ada
4. Grzech Weronika
5. Grzeszykowski Filip
6. Grzywaczyk Mateusz
7. Hołyńska Joanna
8. Krajnik Aleksandra
9. Kromp Michał
10. Kulbida Pamela
11. Łuczyńska Katarzyna
12. Majewska Milana
13. Miłodrowski Rafał
14. Mutwil Hubert
15. Patka Bartłomiej
16. Siwek Julia
17. Suliński Michał
18. Szczepański Jakub
19. Twardy Patrycja
20. Zakaszewska Eliza
  Klasa III C SLO

wych.: mgr Tomasz Krajzewicz

1. Babiarz Angelika
2. Buganik Tomasz
3. Czerniawski Michał
4. Fularski Aleksander
5. Gansner Michael
6. Górska Malwina
7. Karolak Jakub
8. Ławrecka Justyna
9. Mądrawska Małgorzata
10. Miszkurka Marceli
11. Moos Pamela
12. Nocek Nikoletta
13. Obmińska Joanna
14. Pająk Martyna
15. Sokalski Jan
16. Szostak Adrianna
17. Tkacz Aleksandra
18. Wilkin Weronika
19. Zajączkowska Kamila


Rocznik 2013-2016
 

  Klasa III A SLO

wych.: mgr Maria Paduszyńska

1. Chmielewska Amelia
2. Gul Filip Błażej
3. Jankowska Patrycja
4. Kapłon Anna
5. Krupa Bartosz Wojciech
6. Łukowski Przemysław
7. Miszczak Sebastian
8. Oryszczak Łukasz Jan
9. Ossowski Maciej Piotr
10. Paduszyński Piotr Andrzej
11. Pijar Michał Jan
12. Poczynek Katarzyna Weronika
13. Pusiarska Justyna Irmina
14. Rusak Marek
15. Sprzączkowska Katarzyna Ewa
16. Śnieżek Damian
17. Wróblewski Piotr Paweł
  Klasa III B SLO

wych.: mgr Przemysław Dendewicz

1. Adamczyk Aleksandra
2. Bondarenko Michał
3. Jamrozik Jakub
4. Kawka Martyna
5. Kiwerc Daniel Józef
6. Kuźmińska Karolina
7. Medyński Wojciech Zdzisław
8. Mikuła Adam
9. Niedziela Barbara Wiktoria
10. Pawłowska Anna
11. Pilas Damian
12. Spichała Natalie Wioletta
13. Szwajkiewicz Marta Henryka
14. Talarowski Olgierd Jan
15. Wiadomska Aleksandra
16. Wita Anna
17. Wojdyło Jędrzej
18. Żychowska Daria
  Klasa III C SLO

wych.: dr Piotr Partyka

1. Bazylak Weronika Anna
2. Bednarek Paweł
3. Buganik Beata
4. Czekajło Kornela Patrycja
5. Doliński Bartłomiej
6. Durska Zuzanna
7. Jędrzejczyk Kinga Daria
8. Korzeniowska Wioletta
9. Krzyżaniak Marta
10. Maciejewska Natalia
11. Perka Iga
12. Pernal Hanna
13. Saramaka Alicja Karolina
14. Szpała Jakub
15. Szymańska Ewa
16. Ślązak Daria Daniela
17. Świeboda Adam Przemysław
18. Terepko Katarzyna
19. Wesołowski Hubert
20. Wołodźko Paweł
21. Zakrzewska Klaudia Adrianna
22. Żytnik Magdalena Anna
           
           
 

statystyka

Copyright ©  www.slo.zary.pl - 2009. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.