DYREKTOR SZKOŁY: mgr Wiktor Polakowski
Z-CA DYREKTORA: mgr Renata Podbielska

O SZKOLE

Historia szkoły  
Tradycje szkoły  
System nauczania  
Nasza oferta  
Rekrutacja  
Kontakt  
     

SPOŁECZNOŚĆ SLO

Dyrekcja  
Grono Pedagogiczne  
Uczniowie  
Absolwenci  
     

SUKCESY

Osiągnięcia naukowe  
Osiągnięcia sportowe  
Ranking szkół  
     

NAUKA

Publikacje uczniów  
Koła przedmiotowe  
Matura  
     

INFORMACJE

Kalendarz szkolny  
Plan lekcji  
Wydarzenia  
Galeria  
Ogłoszenia  
Archiwum  
     

POLECAMY

www.ssp.zary.pl  
www.sg.zary.pl  
szkolawmierkowie.pl  
www.men.gov.pl  
ko-gorzow.edu.pl  
CKU  
Matura.pl  
     
   


 


 

ostatnia aktualizacja:
17.04.2016r.

Rok szkolny 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie SLO uzyskali ogółem
2 tytuły  finalisty i 1 tytuł laureata.

Olimpiada

Imię i nazwisko i ucznia

Klasa

Uzyskany tytuł

XLIII Olimpiada Historyczna

 

Hubert Chaszczewski

Ic

laureat

XLIII Olimpiada Geograficzna

 

Adam Pięta

IIa

finalista

Olimpiada Ekologiczna

Dagmara Polakowska

IIIb

finalistka

 

Osiągnięcia w konkursach:
+
Internetowy konkurs „Know America” organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi i Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Amerykańską w Polsce
laureaci konkursu:
Weronika Gryczyńska- kl. Ib i Marcin Dragańczuk Ia

+

Międzynarodowy Konkurs ”Matematyka bez granic”
Miejsca w regionie lubusko-zachodniopomorskim:
Klasa Ib – II miejsce
Klasa Ia - V miejsce
+

Olimpiada Wiedzy Arichimedes. Plus
Matematyka. Plus Oxford
XXVI edycja

Katarzyna Brudna - laureat I stopnia
Damian Bednarz- laureat I stopnia
Zuzanna Matysiak – laureat III stopnia
Bruno Stepa - laureat III stopnia
Bartosz Woźniak - laureat III stopnia
Adam Pięta- laureat III stopnia
Milena Jarlaczyk- wyróżnienie
Paula Robińska - wyróżnienie
+
Konkurs Matematyczny Kangur 2017
Brudna Katarzyna – wyróżnienie
Damian Bednarz - wyróżnienie
Paula Robińska – wyróżnienie
Michał Kempiński – bardzo dobry wynik

Uczniowie z najwyższą średnią wyników nauczania za rok szkolny

Klasa Ia
1. Chorbiński Michał - 4,75
2. Dragańczuk Michał - 4,75
3. Eliasz Przygoda Aleksandra - 5,13
4. Kufel Aleksandra - 4,94
5. Matysiak Zuzanna - 5,31
6. Pyatkewych Daryna - 4,87
7. Tuszkiewicz Alicja - 5,00
8. Wożniak Bartosz - 4,75
Klasa Ib
1. Brudna Katarzyna - 5,53
2. Giełdon Jakub - 4,93
3. Główka Alicja - 5,20
4. Gryczyńska Weronika - 5,40
5. Hryniewiecka Zofia - 4,93
6. Maj Karolina - 5,13
7. Tymczyszyn Aleksandra - 4,81
8. Zienkiewicz Damian - 5,19
   
Klasa Ic
1. Chaszczewski Hubert - 5,13
2. Duda Katarzyna - 4,81
3. Jastrzębska Martyna - 4,81
4. Kowalczyk Marcelina - 5,00
5. Witos Szymon – 4,75
6. Żurawek Radosław – 4,81
7. Stankiewicz Angelika - 4,94
Klasa IIa
1. Bubień Magdalena - 5,00
2. Iwanicka Dominika - 4,86
3. Kępiński Michał – 5,25
4. Krasowska Liwia – 4,75
5. Ochman Małgorzata – 4,75
6. Pięta Adam – 5,11
7. Słowik Tomasz – 5,11
8. Woźny Maria – 5,13
   
Klasa IIb
1. Głowacka Iga – 5,22
2. Górniak Natalia – 5,00
3. Grzech Małgorzata – 5,22
4. Kopała Ariusz - 5,11
5. Węglewska Magdalena – 5,22
Klasa IIc
1. Grębowiec Natalia – 5,25
2. Jarzębińska Adriana – 4,80
3. Kułakowska Karolina – 5,25
4. Mikulski Łukasz – 4,88
5. Strzemecka Joanna – 5,30
   
1. Bednarz Damian - 5,44
2. Bieńkowska Alicja – 4,75
3. JahnFilip – 4,75
4. Jarlaczyk Milena - 5,13
5. Miszczak Kamil - 5,25
6. Robińska Paula – 5,22
7. Śniatecki Damian – 4,88
8. Teresiak Magdalena – 4,88
9. Trzebiński Dawid - 4,88
Klasa IIIb
1. Charkiewicz Justyna – 4,75
2. Cieślak Julia – 5,22
3. Klój Weronika – 5,00
4. Marchewka Damian – 5,33
5.Mielniczuk Małgorzata – 5,00
6. Najdek Sandra – 5,00
7. Nowicka Paulina – 5,00
8. Polakowska Dagmara – 5,13
9. Preisner Aleksandra – 5,22
10. Sulczewski Miłosz – 4,88
11. Sulińska Magdalena – 4,78
12. Wierzbicka Wiktoria – 4,75
13. Wolska Martyna – 5,00
14. Zieliński Kamil – 4,75
   
Klasa IIIc
1. Adamska Agata – 4,88
2. Bartosz Karolina – 5,00
3. Basztabin Aleksandra – 5,00
4. Dąbrowski Kacper – 4,75
5. Dybka Kinga – 4,88
6. Jędrzejewska Agnieszka – 5,25
7. Kępiński Szymon - 4,88
8. Łuczyńska Zuzanna – 4,75
9. Wróblewska Weronika – 5,33
10. Zawadzki Igor – 5,00
 

 

Rok szkolny 2014/2015

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie SLO uzyskali ogółem 3 tytuły  finalisty
i 1 tytuł laureata etapu wojewódzkiego.

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych

Olimpiada

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Uzyskany tytuł

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

1. Dagmara Polakowska

klasa Ib

finalista

II Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

 

1. Michał Czerniawski

klasa IIIc

finalista

XLI Olimpiada Geograficzna

1. Przemysław Łukowski

klasa IIa

Finalista

Olimpiada ”Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”

1. Bartłomiej Doliński

klasa IIc

Laureat
(etapu wojewódzkiego)

Rok szkolny 2013/2014

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych

Olimpiada

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Uzyskany tytuł

XXIX  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

1. Michał Pisarski

 

Klasa IIId

Laureat (VII miejsce)

XXI Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie

Współczesnym

1. AngelikaBabiarz

2. Bartłomiej Doliński

 

Klasa IIc

Klasa Ic

Finalistka

Finalistka

XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

1. Natalia Maciejewska

Klasa Ic

Finalistka

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

1.Michał Bondarenko

Klasa Ic

Finalista

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

1.Bartłomiej Doliński

Klasa Ic

Finalista

 

Rok szkolny 2009/2010

Olimpiada

Uczniowie

 

Klasa

Uzyskany tytuł w etapie centralnym

XXXIX Olimpiada Biologiczna

1.Norbert Wąsik



 2.Karolina Trocka

Kl.III b



Kl.I b

Laureat I stopnia – II miejsce w etapie centralnym

Finalista

XXXVI Olimpiada Historyczna

1.Arkadiusz Wróblewski

Kl.II c

Finalista

Olimpiada Wiedzy Technicznej

1.Paweł Bliźniak
2.Albert Kościński

Kl.III a
Kl.III a

Finalista
Finalista

Olimpiada: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r.

1.Klaudia Wróbel
2.Agata Bursztyńska
3.Klaudia Pawlikiewicz
4.Sonia Włoszczowska
5.Jakub Hirnle
6.Wojciech Zarzecki

Kl.I b
Kl.I c
Kl.I c
Kl.I c
KL.II c
Kl.II c

Finalista
Finalista
Laureat
Finalista
Finalista
Finalista

 XXXVI Olimpiada Geograficzna

1.Arkadiusz Łabuda

Kl.II a

Finalista

Olimpiada Chemiczna 1.Karolina Trocka Kl.I b Finalista

W Konkursie Fizycznym zorganizowanym przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Zielonogórskiego Albert Kościński został laureatem. Tytuł finalisty otrzymali: Jakub Chmiel, Bartosz Król oraz Paweł Bliźniak.

W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Arkadiusz Łabuda zajął I miejsce a Bartosz Król II.

Reprezentacja SLO w składzie: Jakub Chmiel, Adrian Lewicki, Jacek Salamon, Paweł Bliźniak i Albert Kościński zajęła drużynowo III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym.

Uczennica klasy I b SLO Karolina Trocka została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego w Toruniu oraz Konkursu Chemicznego zorganizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej.

Katarzyna Blitek zajęła I miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Norbert Wąsik został laureatem I stopnia XXXIX Olimpiady Biologicznej zajmując drugie miejsce w kraju. Jako jeden z czterech laureatów został zakwalifikowany do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej, która w tym roku odbędzie się w Korei Południowej.

 

Rok szkolny 2008/2009

Aleksandra Burzyńska - finalistka Olimpiady Teologicznej - kl. II b

Aleksandra Sulczewska
- finalistka XXI Olimpiady Filozoficznej - kl. III c

Jakub Hirnle
- laureat Olimpiady: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r. - kl. I c

Piotr Nowak
- laureat Olimpiady: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r. - kl. III a

Hubert Cierpica
- laureat Olimpiady: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r. - kl. I a

Marta Piekarczyk
- uczestnik Olimpiady: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r. - kl. II c

Piotr Nowak
- finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka - kl. III a

Szymon Paduszyński
- finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej - kl. III a

Krzysztof Liszka
- finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej - kl. III a

Piotr Nowak
- laureat (II m-ce) XXXV Olimpiady Historycznej - kl. III a

Szymon Siudak
- finalista XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
- kl. I b

Katarzyna Wróbel
- laureatka (III m-ce) XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
- kl. II b

Katarzyna Wróbel
- finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu
- kl. II b

Norbert Wąsik - laureat Olimpiady Wiedzy o Żywieniu
 - kl. II b

Norbert Wąsik -
finalista Olimpiady Biologicznej - kl. II b

Uczniowie ze średnią ocen powyżej 4,75:

Klasa I a:
1. Hubert Cierpica-5,36
2. Bartosz Król-5,50
3. Arkadiusz Łabuda-5,50
4. Adam Mendala-5.07
5. Joanna Pietrzak-5,36
6. Robert Rusak-4,93
7. Sara Targońska-4,93
Klasa I b:
1. Jakub Barczyk-5,07
2. Estera Błaszczyk-4,77
3. Alicja Grzybowska-5,30
4. Anna Irska-5,14
5. Konstancja Kasprów-4,92
6. Kempiak Karolina-5,07
7. Małgorzata Opiła-4.93
8. Oscar Rakotoarison-4,77
9. Natalia Rotman-4,77
10. Szymon Siudak-5.29
11. Tomasz Strzemecki-5.43
12. Mateusz Szczur-4,79
13. Mateusz Węgrzyn-4,85
14 .Wojciech Zarzecki-4,85
 
Klasa I c
1. Hanna Brelińska-4,79
2. Aleksander Jamont-4,79
3. Arkadiusz Wróblewski-4,86
Klasa II a:
1. Katarzyna Gaweł-4,75
2. Paulina Hanasiuk-4,83
3. Paulina Niewiadomska-4,75
4. Elżbieta Podgórny -5,09
5. Weronika Warzocha-5,08
Klasa II b:
1. Kamila Białko -4,9
2. Ewelina Sawicka-5,0
3. Agata Tomalak-5,1
4. Norbert Wąsik-5,2
5. Katarzyna Wróbel-5,0
 
Klasa II c:
1. Radosław Bielewicz-5,0
2. Marta Piekarczyk-5,17
3. Paulina Sosnowska-5,0
Klasa III a:
1. Barbara Bordakiewicz-5,0
2. Natalia Borowiec-5,0
3. Zbigniew Czarnecki-5,0
4. Marta Hejmanowska-4,87
5. Aleksandra Jarocińska-5,0
6. Paulina Kaźmierczak-5,0
7. Dąbrówka Krzyżańska-5,2
8. Liszka Krzysztof -5,1
9. Piotr Nowak-5,4
10. Remigiusz Otocki-5,0
11. Szymon Paduszyński-5,4
12. Piotr Rogowski-5,4
13. Piotr Sumisławski-4,77
14. Krzysztof Ząbkowski-4,9
 
Klasa III b:
1. Anna Baczyńska-4,78
2. Martyna Bąk-4,86
3. Aleksandra Hosaniak-5,1
4. Małgorzata Janik-5,2
5. Katarzyna Kurcewicz-5,0
6. Karolina Łukowska-5,0
7. Katarzyna Małkiewicz-5,44
8. Paulina Mantyk-5,0
9. Michał Matuszewski-4,9
10. Kamila Mikurenda-5,22
11. Jakub Mróz-5,0
12. Aleksandra Zdanowicz-4,88
Klasa III c:
1. Maksymilian Kiełbratowski-4,8
2. Michał Koczan-5,0
3. Natalia Kościńska-5,1
4. Marta Krasowska-4,87
5. Marcelina Majewska-5,0
6. Karolina Pusiarska-4,8
7. Joanna Rynkiewicz- 5,1
8. Aleksandra Sulczewska-5,0
9. Estera Szczechowiak-5,0
  Klasa III d:
1. Katarzyna Bartkowiak-5,22
2. Katarzyna Dudzic-5,22
3. Aleksandra Ginter-4,8
4. Katarzyna Kołoda-4,87
5. Daria Napieraj-4,88
6. Zofia Prucnal-4,77
7. Iga Czerniecka -4,75
8. Paula Smolińska-5,0
9. Stefania Zielonka-5,0
 

Rok szkolny 2007/2008

A.Borowiec - finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu,

K.Wróbel
- finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu,


P.Nowak
- laureat XVI Olimpiady Nautologicznej

P.Nowak - finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej

M.Fiołek- finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej

K.Pilarczyk - finalista LIII Olimpiady Chemicznej

W.Bartnik - finalista Olimpiady "Misyjna Znajomości Afryki"

M.Fiołek - finalista Olimpiady "Misyjna Znajomości Afryki"

G.Aleksiejuk - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

K.Ciesielski  - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

N.Kościńska - finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r."

K.Dudzic - finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r."

K.Grzywaczyk -finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r."

J.Ciecierski - finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r."

B.Bursa –finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej

K.Ciesielski - finalista XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

P. Nowak - laureat etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Historycznej


Rok szkolny 2006/2007

XXX III Olimpiada Geograficzna: P.Nowak-laureat XVI Olimpiady Nautologicznej -finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej

M.Fiołek- finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej

LIII Olimpiada Chemiczna: K.Pilarczyk - finalista

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki: W.Bartnik- finalista M.Fiołek- finalista

Olimpiada Biologiczna: G.Aleksiejuk- finalista K.Ciesielski- finalista

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka: K.Masiuk- finalista

Olimpiada: Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939r.: N.Kościńska- finalista K.Dudzic- finalista K.Grzywaczyk -finalista J.Ciecierski - finalista

Olimpiada Wiedzy Technicznej: B.Bursa –finalista

XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej: K.Ciesielski - finalista


Rok szkolny 2005/2006

M.Fiołek - Finalista XXXII Olimpiady Geograficznej

R.Krajzewicz - finalista XXXII Olimpiady Geograficznej, Olimpiady Literatury i języka polskiego, Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Pułtusku, Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie, wyróżnienie etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

M.Zaczkowski - finalista XXXII Olimpiady Geograficznej

G.Aleksiejuk - laureat II-go stopnia Olimpiady Biologicznej, 14 m w kraju, finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

J.Marszałek - laureatka X Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, 4 m w kraju

M.Tomza - laureat Olimpiady Wiedzy Technicznej, finalista LIV Olimpiady Fizycznej, laureat LII Olimpiady Chemicznej, 2 m w kraju, REPREZENTANT POLSKI NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE CHEMICZNEJ W KOREII POŁUDNIOWEJ, SREBRNY MEDAL, zwycięzca XIII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego w Poznaniu, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego w Toruniu

P.Nowak - laureat etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

W.Bartnik- finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

K.Grzywaczyk - finalistka Olimpiady o Losach Polaków na Wschodzie

J.Ciecierski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady o Losach Polaków na Wschodzie

K.Pilarczyk-Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego w Toruniu


Rok szkolny 2004/2005

Malwina Białobrzecka - Laureatka etapu centralnego w XXXIV Olimpiady Biologicznej

Marta Kotula - Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, 3 m-ce w Ogólnopolskim konkursie eseistycznym i teatralnym z okazji roku Witolda Gombrowicza

Kornelia Masiuk - Finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Helena Burczyńska - 2 m-ce w Polsce w Alfiku Humanistycznym

Justyna Marszałek - Laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu

Grzegorz Aleksiejuk - Finalista Olimpiady Historycznej

Tomza Michał - 9 m-ce w Olimpiadzie Chemicznej, 8 m-ce w XLI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym zorganizowanym przez UMK w Toruniu, finalista XI Konkursu Chemicznego, finalista LIV Olimpiady Fizycznej.

Marcin Olbrycht - Laureat XXXIV Olimpiady Biologicznej, finalista XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Rafał Krajzewicz - Finalista Olimpiady Historycznej, finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, finalista XXXI Olimpiady Geograficznej i Olimpiady Nautologicznej.

Wojciech Bartnik - Finalista Olimpiady Historycznej.

Kacper Pilarczyk - Laureat Olimpiady Wiedzy o Żywieniu


Rok szkolny 2003/2004

Małgorzata Sumisławska - IV miejsce w XXVIII Wojewódzkim Konkursie fizycznym, bardzo dobry wynik w „Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny”

Malwina Białobrzecka- Finalistka etapu okręgowego XXXII Olimpiady Biologicznej, I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- planeta”

Anna Nawrocka- Finalistka etapu wojewódzkiego XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, bardzo dobry wynik w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko- planeta”

Miłosz Miszczyński- wyróżnienie w etapie okręgowym XXX Olimpiady Historycznej

Aleksandra Jakubowska- wyróżnienie w etapie okręgowym XXX Olimpiady Historycznej

Marcin Olbrycht – Finalista XXXIII Olimpiady Biologicznej, finalista etapu wojewódzkiego w XIX Konkursie Chemicznym, VII miejsce w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Fizycznym

Rafał Krajzewicz- Finalista etapu centralnego XXXIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym, laureat etapu okręgowego XXX Olimpiady Historycznej, laureat etapu okręgowego XXX Olimpiady Geograficznej, bardzo dobry wynik w „Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny”.

Michał Tomza- bardzo dobry wynik w „Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny”, finalista etapu okręgowego XXX Olimpiady Geograficznej, II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Chemicznym, laureat Konkursu Chemicznego, finalista etapu okręgowego Olimpiady Chemicznej, finalista X Konkursu Chemicznego, I miejsce w zawodach fizycznych, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym.


Rok szkolny 2002/2003

Marcin Olbrycht – Finalista etapu centralnego XVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Ryczek- II miejsce w etapie okręgowym XXXII Olimpiady Biologicznej, Finalistka etapu wojewódzkiego XVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Joanna Olejnik- Laureatka etapu okręgowego XXI Olimpiady Języka Niemieckiego

Marta Gonciarz- I wyróżnienie w konkursie kwartalnika „kwarta” i Fundacji Stefana Batorego pt. „Migracje w latach 1914- 1989”

Malwina Białobrzeska- Finalistka etapu wojewódzkiego XVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Małgorzata Sumisławska- IV miejsce w IX wojewódzkim konkursie matematycznym

Aleksandra Jasińska, Przemysław Urszula, Gonciarz Marta – I wyróżnienie w etapie centralnym konkursu zorganizowanego przez Kwartalnik „KARTA”: Migracje w latach 1914-1989


Rok szkolny 2001/2002

Joanna Olejnik - V miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady Języka Niemieckiego

Paulina Nowak - VIII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym

Iga Kaszkur- Wyróżnienie w Olimpiadzie Historycznej


Rok szkolny 2000/2001

Dorota Gradys- Finalistka XXXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego


Rok szkolny 1999/2000

Justyna Kułak- Laureatka XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Sylwia Bajsert- Finalistka XLVI Olimpiady Chemicznej

Anna Zaborowska- Finalistka XXIII Olimpiady Języka Francuskiego


Rok szkolny 1998/1999

Barbara Giecold- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

Dagmara Otocka- finalistka XLVI Olimpiady Ekologicznej


Rok szkolny 1997/1998

Tomasz Radziszewski- laureat XLVII Olimpiady Fizycznej (13 miejsce), II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych

Konrad Kowalski- III miejsce w XXI Olimpiadzie Języka Niemieckiego

Marcin Kowalski- IV miejsce w XXI Olimpiadzie Języka Niemieckiego

Jakub Jasiński, Bartosz Grudzień, Bartosz Niżnik, Andrzej Krzywicki, Łukasz Sachnowski - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym zorganizowanym przez Fundację im. Stefana Batorego i Ośrodek KARTA „Obywatel – władza 1956- 80”

Barbara Giecold- IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

Sylwia Bajsert- zakwalifikowana do finału Konkursu Chemicznego.


Rok szkolny 1996/1997

Miłosz Krzywotulski- XI miejscew finale XLVI Olimpiady Fizycznej, wyróżnienie II etapu XLIII Olimpiady Chemicznej, Laureat Konkursu Chemicznego.

Tomasz Radziszewski- IX miejsce w Finale XLVI Olimpiady Fizycznej, udział w finale Konkursu Chemicznego, I miejsce wgrupie młodszej Wojewódzkich Zawodów Matematycznych.

Olga Bącal- wyróżnienie w XII Olimpiadzie Ekologicznej

Hanna Wypych- udział w finale konkursu chemicznego

Konrad Brzeziński- IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych

Piotr Czarnecki- II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych

Jakub Jasiński, Bartosz Grudzień, Bartosz Niżnik, Łukasz Kort, Łukasz Sachnowski- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym zorganizowanym przez Fundację im. Stefana Batorego i Ośrodek KARTA „Polska codzienność 1945- 56.”


Rok szkolny 1995/1996

Miłosz Krzywotulski- I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych, udział w drugim etapie Olimpiady Chemicznej, IX miejsce w XLV okręgowej Olimpiadzie Fizycznej, udział w drugim etapie XLII Olimpiady Chemicznej

Tomasz Radziszewski- I w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych, II miejsce w grupie młodszej w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych

Piotr Czarnecki- V miejsce w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych


Rok szkolny 1994/1995

Miłosz Krzywotulski- II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych, I miejsce w grupie w Wojewódzkich Zawodach Fizycznych, wyróżnienie drugiego etapu XLI Olimpiady Chemicznej

Piotr Czarnecki- III miejsce w grupie młodszej w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych.


Rok szkolny 1993/1994

Miłosz Krzywotulski- I miejsce w grupie młodszej w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych.

Piotr Czarnecki- VI miejsce w grupie młodszej w Wojewódzkich Zawodach Matematycznych.

 
 

statystyka

Copyright ©  www.slo.zary.pl - 2009. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.