DYREKTOR SZKOŁY: mgr Wiktor Polakowski
Z-CA DYREKTORA: mgr Renata Podbielska

O SZKOLE

Historia szkoły  
Tradycje szkoły  
System nauczania  
Nasza oferta  
Rekrutacja  
Kontakt  
     

SPOŁECZNO¦Ć SLO

Dyrekcja  
Grono Pedagogiczne  
Uczniowie  
Absolwenci  
     

SUKCESY

Osi±gnięcia naukowe  
Osi±gnięcia sportowe  
Ranking szkół  
     

NAUKA

Publikacje uczniów  
Koła przedmiotowe  
Matura  
     

INFORMACJE

Kalendarz szkolny  
Plan lekcji  
Wydarzenia  
Galeria  
Ogłoszenia  
Archiwum  
     

POLECAMY

www.ssp.zary.pl  
www.sg.zary.pl  
szkolawmierkowie.pl  
www.men.gov.pl  
ko-gorzow.edu.pl  
CKU  
Matura.pl  
     
   


 


 


LISTA UCZESTNIKÓW 25-LECIA SLO W ŻARACH

lp Nazwisko Imię Nazwisko używane
w szkole
Rok
ukończenia
szkoły
1 Madej Barbara Wabel 2004
2 Sawicz Paweł Sawicz 2011
3 Madej Marcin Madej 2004
4 Łabuda Arkadiusz Łabuda 2011
5 Bartosz Michał Bartosz 2008
6 Mazurkiewicz Jakub Mazurkiewicz 2010
7 Krupa Katarzyna Krupa 2010
8 Sosnowska Paulina Sosnowska 2010
9 Rosiak-Zelno Magdalena Rosiak 2003
10 Cierpica  Hubert  Cierpica  2011
11 Krzywicki Andrzej Krzywicki 1999
12 Fabijański Kacper Fabijański 2013
13 Oklejewicz Mateusz Oklejewicz 2007
14 Marek Katarzyna Marek 1997
15 Kempiak Karolina Kempiak 2011
16 Gliniak Karol Gliniak 2011
17 Stolarczyk Dawid Stolarczyk 2010
18 B±k Michał B±k 2010
19 Urbańczyk Magda Żarnowska 2004
20 Andrzejewski Daniel Andrzejewski 2010
21 Szmidt  Jakub Szmidt  2004
22 Tyrańska Małgorzata Tyrańska 2010
23 Żarnowska Dorota Żarnowska 2006
24 Pawlikiewicz Klaudia Pawlikiewicz 2012
25 Piekarczyk Marta Piekarczyk 2010
26 Piekarczyk-Lukassek  Monika Piekarczyk 1996
27 Rola  Magdalena  Rola  2013
28 Bartkowiak Joanna Bartkowiak 2012
29 Kucal Anna Kucal 2012
30 Zych Jacek Zych 1996
31 Kogut Marta Kogut 2012
32 Podgorny Elżbieta Podgórny 2010
33 Młynarczyk Jagoda Patka 2008
34 Patka Bartłomiej Patka 2015
35 Femlak Paulina Femlak 2012
36 Lok¶ Grzegorz Lok¶ 2005
37 Falińska Hanna Wypych 1998
38 Podkidacz Katarzyna Podkidacz 2011
39 ¦wiryda Adrianna  ¦wiryda 2010
40 Wagner-Bartosińska Ewelina Wagner 1997
41 Wysocka Karolina Wysocka 2013
42 Korochoda Grażyna Kilanowska 1997
43 Dominiak-Andrzejewicz  Ewelina  Dominiak 1998
44 Stonoga Marcela Stonoga 1999
45 Barczyk Jakub Barczyk 2011
46 Pala Joanna Pala 1997
47 Kędzierska Marta Kędzierska 2003
48 Czereda Karolina Czereda 2003
49 Kryszewska Iga Kryszewska 2003
50 Bartosz Ostrowski Ostrowski 1995
51 Dudziak Magdalena Dudziak 2003
52 Pusiarski Wojciech Pusiarski 2004
53 Pusiarska Katarzyna Krzyżak 2001
54 Wabel- Schmidt Ewelina Wabel 2002
55 Pusiarski Piotr Pusiarski 2003
56 Rupala Małgorzata Rupala 2004
57 Pastuszek Iga Pastuszek 2007
58 Gostyńska Magdalena Pawlik 1997
59 Grzywaczyk Karolina Grzywaczyk 2008
60 Siudak Szymon Siudak 2011
61 Irska Anna Irska 2011
62 Wabel-Schmidt Ewelina Wabel 1997
63 Górka Marta Górka 2003
64 Peja¶ Łukasz Peja¶ 2002
65 Siebert Igor Siebert 2001
66 Gryglas Marta Nowak 2005
67 Augustyniak Paulina Augustyniak 2005
68 Kursa-Mędrek  Emilia Kursa 1997
69 Piwowarski Bartosz Piwowarski 1997
70 Winnicka-Zielińska Anna Winnicka 1997
71 Zieliński  Radosław Zieliński 1996
72 Borowiec Konrad Borowiec 2007
73 Zielińska Marta Augustyniak 1998
74 D±browska Aleksandra Burkat 2003
75 D±browski Marcin D±browski 1997
76 Sajnaj Hubert Sajnaj 2005
77 Ulrych-Sajnaj Katarzyna Ulrych 2009
78 Salamon  Daniel Sajmon 1996
79 Stokłosa Anna Stoklosa 2001
80 Porwisiak Justyna ¦liwa 2001
81 Nisiewicz Magdalena Rewaj 1995
82 Wróbel Klaudia Wróbel 2012
83 Białkowska Olga Białkowska 1995
84 Zakrzewski Kamil Zakrzewski 2005
85 Rosiak Mateusz Rosiak 2005
86 Blimel Aleksandra Blimel 2011
87 BliĽniak Piotr BliĽniak 2006
88 Jastrz±b Damian Jastrz±b 2001
89 Kogut Janusz Kogut 1995
90 Blacha Marta Blasia 1995
91 Szmyr Marcin Szmyr 2010
92 Smolińska  Paula Smolińska 2009
93 Jodłowska Teresa Giecold 2002
94 Ledzion Michał Ledzion 2005
95 Pietrzak Błażej Pietrzak 2008
96 Harasim Anna Piotrowicz 1999
97 Bartbik Wojtek Bartnik 2007
98 Targońska Sara Targońska 2011
99 Molenda Justyna Krywińska 1996
100 Błażejewska Iwona Błażejewska 1997
101 Bukowska Agata Bukowska 2012
102 Borkowska Anna Borkowska 2001
103 Rybiński Konrad Ryba 1997
104 Żurawska Marta Żurawska 2009
105 Skoczeń Aleksandra Skoczeń 2014
106 Janicki Bartosz Janicki 2014
107 Burczyńska-Makowicz Ewa Burczyńska 1998
108 Burczyńska-Ardelli Helena Burczyńska 2007
109 Ardelli Bartosz Ardelli 2007
110 Fiołek Mirosław Fiołek 2007
111 Parfianowicz Agata Parfianowicz 1996
112 Rzetelska Agata Rzetelska 2014
113 Mulawa Rafał Mulawa 2012
114 Wiadomska - Łażewska Magdalena Wiadomska 1997
115 Jaroszewicz-Bortnowska Monika Runowska 1998
116 Knappe Maciej Knappe 2003
117 Dudzic Katarzyna Dudzic 2009
118 Dobras Artur Dobras 2003
119 Anna Rabe Rabe 2002
120 Gierc Gabriela Stefańska 1995
121 Welz Przemysław Welz 1997
122 Sanak Marcin Sanak 2013
123 Pryk-Wi¶niowska  Iwona  Pryk  1997
124 Jamont Aleksander Jamont 2011
125 Kowalczyk Dominika Kowalczyk 2011
126 Dobrowolska Katarzyna Dobrowolska 2005
127 Maj  Patrycja Marta  Rybak  2001
128 Bażańska Justyna Bażańska 2008
129 Zawadzki Jakub Zawadzki 2004
130 Kwaczyński  Szymon Kwaczyński 2004
131 Tulski Mateusz Tulski 2006
132 Błachut Barbara Błachut 1996
133 Leszczyńska Kamila Spurek 2002
134 Jacewicz Jakub Jacewicz 1995
135 Murawska Sara Murawska 2012
136 Król Bartosz Król 2011
137 Król Jakub Król 2014
138 Zaczkowski Michał Zaczkowski 2006
139 Brzeziński Konrad Brzeziński 1999
140 Brzostowski Wojciech Brzostowski 2012
141 Pisarski Andrzej Pisarski 1998
142 Klocek Marzena Klocek 1998
143 Bednarz - Pietraszewska Agnieszka  Bednarz 1996
144 Baysan (Kubok) Dorota Kubok 1996
145 Olejnik-Sieczkowska Urszula Olejnik 2001
146 Pietrzak Joanna Pietrzak 2011
147 Baczyński Mateusz Baczyński

2008

148 Mantyk Joanna Mantyk 2005
149 Szleniecka Beata Małecka 1996
150 Lange Emilia Wypych  1998
151 Lange Norbert  Lange 1996
152 Wagemann Łukasz  Wagemann 1998
153 Kołacz Klaudia Kołacz 2008
154 Szeliga Jakub Szeliga 1996
155 Jarosz Marek Jarosz 1998
156 Niewiadomski Marek Niewiadomski

2003

157 Jeleń Jarosław Jeleń 2000
158 Schreiber Aleksandra Rudziewicz 2000
159 Karasiewicz Marcin Karasiewicz 2000
160 Gromnicka Ania Tomków 2002
161 Kwapis Krzysztof Kwapis 2000
162 Radziszewski Adam Radziszewski 2002
163 Gruszczyńska Magdalena Niebieszczańska 1998
164 Zakaszewski Bartosz Zakaszewski 2003
165 Klewin Joanna Klewin 1995
166 Bołoczko Małgorzata Bołoczko 2014
167 Rybiński Przemysław Rybiński 2003
168 Białobrzecki Konrad Białobrzecki 2006
169 Kwiatkowska  Joanna  Ardelli  2000
170 Grohmann  Nadiezda Boldakowa 2000
171 Wesoła Joanna Wesoła 2005
172 Tomków-Spurek Michalina  Tomków  2004
173 Mazurkiewicz Karolina Dechnik 2001
174 Jankowska Milena Jankowska 2001
175 Wywiórka Grzegorz Wywiórka 2002
176 Jankowska Irmina Jankowska 2003
177 Urbańska Anna Urbańska 2005
178 ¦lawski Łukasz ¦lawski 2003
179 Łopata Marcin Łopata 1998
180 Wasilewska Joanna Kozłowska 2003
181 Boldakow Ilja Boldakow 2005
182 Kamiński Łukasz Kamiński 2002
183 Jankowski Jarosław Jankowski 2000
184 Kaczmarska-Paj±k Anna Kaczmarska 1996
185 Marzec Kinga Marzec 2014
186 Wojciechowska Katarzyna Wojciechowska 2005
187 Paj±k Olga B±cal 1998
188 Paj±k Piotr Paj±k 1998
189 Jasiński Jakub Jasiński 1999
190 Rosiak Łukasz Rosiak 2007
191 Szolc Anna Lepka 1996
192 Cisek-Ostaszkiewicz Ewa Cisek 2002
193 Cisek Marta Cisek 2003
194 Tomza Michał Tomza 2006
195 Wojtowicz Grzegorz Wojtowicz 2000
196 Bielewicz Radosław Bielewicz 2010
197 Grzybowska Alicja Grzybowska 2011
198 Pieter Katarzyna Polak 2000
199 Jędrkowiak Dorota Gradys 1998
200 Gadomski  Michał Gadomski 1998
201 Filipiuk Adrian Filipiuk 2004
202 Gajda Stanisław Gajda 1997
203 Fengier Apolina Fengier 2010
204 ¦wierczyński Daniel ¦wierczyński 1997
205 Teresiak Paulina Teresiak 2012
206 Niewiadomski Rafał Niewiadomski 1997
207 B±cal Mikołaj B±cal 1996
208 Badura Jacek Badura 2004
209 Deszczułka Łukasz Deszczułka 2000
210 Gillen Ewa Hamerlinska 2004
211 Jasińska Aleksandra Jasińska 2004
212 Stachów Kinga Miaskowska 2001
213 Stowell Paulina Floryn 1996
214 Filipiuk-Guszpit Aneta Filipiuk 2001
215 Jarosz Marta Jarosz 2000
216 Nowak Paulina Nowak 2004
217 Pryk-Wi¶niowska Iwona  Pryk 1998
218 Polakowski Michał Polakowski 2006
219 Sprz±czkowski Piotr Sprz±czkowski 2004
220 Czesnowicz Przemysław Czesnowicz 1997
221 Piotrowski Aleksander Piotrowski 2008
222 Regulski Marcin Regan 1997
223 Otocka-Kmiecik Dagmara Otocka 2000
224 Otocki Remigiusz Otocki 2009
225 Czarnecki Piotr Czarnecki 1997
226 Wypych Mateusz Wypych 2007
227 Zielińska Marcelina Lewandowska 2005
228 Krasicka Ewelina Stankiewicz 1996
229 Dudek Aleksandra Gretkierewicz 2001
230 Budzianowska Magdalena Winnicka 2001
231 Rothermel  Paulina Bartnik 1996
232 Jakubiak Krzysztof Mieczysław  2012

 

 

 
 

statystyka

Copyright ©  www.slo.zary.pl - 2009. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.